Проводяться масштабні роботи зі своєчасного покосу трави

Проводяться масштабні роботи зі своєчасного покосу трави

На виконання доручення голови Первомайської міської територіальної громади Олега Демченка, керівники комунальних підприємств проводять масштабні роботи зі своєчасного покосу трави на прибудинкових територіях, в парках та інших зонах зелених насаджень.

Роботи з механізованого покосу трави виконуються працівниками комунальних підприємств, з якими заздалегідь були укладені договори по утриманню зелених насаджень на закріплених територіях. Так, 30 червня 2022 року проводилися роботи з покосу трави та бур’янів в центральній частині Первомайська, а також проїжджих вулицях громади. Продовжились роботи по приведенню зеленої зони та ландшафту, поблизу Фрегатівського озера, до порядку.

Крім цього, в громаді продовжується боротьба з несанкціонованими сміттєзвалищами. Комунальники, здійснюючи планову обрізку чагарників на території кладовища в мікрорайоні «72 містечка», ліквідували несанкціоноване сміттєзвалище, яке влаштували тут місцеві мешканці.

Комунальні служби щодня здійснюють ефективні та комплексі заходи із утримання території Первомайської громади в належному санітарному стані та забезпечують життєдіяльність району.

Працівники управління житлово-комунального господарства звертаються до усіх мешканців громади з проханням своєчасно проводити роботи з покосу трави на територіях прилеглих до домогосподарств. А також подякували всім городянам, які своєчасно проводять скошування трави на своїх територіях. Завдяки такій небайдужості з кожним днем Первомайська громада набуває все більш охайного і привабливого вигляду.