Пройшла щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Пройшла щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

17 серпня 2020 року під головуванням міського голови Людмили Дромашко пройшла щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Основною темою наради стало обговорення виїзної кустової зустрічі під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Тетяни СТАХЕВИЧ щодо проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи про зміни, які відбулися внаслідок прийняття Постанови Верховної Ради України від 17.07.2020 року №807-ІХ «Про утворення та ліквідацію районів». Зокрема йшлося про деякі організаційні питання щодо утворення Первомайського району (з адміністративним центром у місті Первомайськ) у складі територій Арбузинської селищної, Благодатненської сільської, Врадіївської селищної, Кам’яномостівської сільської, Кривоозерської селищної, Мигіївської сільської, Первомайської міської, Синюхинобрідської сільської територіальних громад, затверджених Кабінетом Міністрів України. Окрім того, обговорювалось створення Первомайської об’єднаної територіальної громади, до складу якої входять Первомайська, Грушівська, Кам’янобалківська, Кінецьпільська, Підгороднянська та Чаусянська територіальні громади з адміністративним центром територіальної громади - місто Первомайськ.

Щотижнева нарада продовжилася обговоренням наступних питань: про чергове засідання виконавчого комітету міської ради, на якому прийнято 49 рішень; про виборче законодавство та нововведення під час майбутніх місцевих виборів; про стан захворюваності населення міста на ГРВІ та COVID-19; про збільшення випадків спалювання населенням опалого листя та сміття та вжиття заходів щодо боротьби з паліями; тощо.

Основними завданнями на поточний тиждень визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста, питання благоустрою міста; контроль за використанням коштів субвенції з державного та обласного бюджетів у галузі освіти та соціально-економічного розвитку міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.