Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

02 березня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна повідомила, що 3 березня запланований візит голови Миколаївської обласної державної адміністрації Олександра Стадніка до нашого міста, та запросила всіх на зустріч.

Далі Людмила Григорівна довела до відома присутніх інформацію щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за лютий 2020 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у березні 2020 року. Бюджет за два місяці поточного року виконано, здійснені всі розрахунки по захищеним статтям міського бюджету, а саме: по заробітній платі та за комунальні послуги. Також були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста.

Окрім того, під час наради йшлося про заходи з прибирання міста після зимового періоду; про ліквідацію наслідків негоди; демонтаж та відновлення зруйнованих рекламних носіїв; тощо.

Нарада продовжилася виступом начальника фінансового управління міської ради Сергія Шугурова, який довів до відома присутніх інформацію про виконання бюджету міста Первомайська за 2019 рік.

Про підготовку до проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до закладів вищої освіти у 2020 році доповіла начальник управління освіти міської ради – Галина Остапенко.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко проінформувала зібрання про вжиті заходи з надання допомоги гостро потребуючим громадянам та особам без певного місця проживання в осінньо-зимовий період 2019–2020 років.

Старший інспектор інспекції з благоустрою апарату виконавчого комітету міської ради Василь Гніденко доповів про стан виконання приписів та усунення порушень та недоліків виявлених у сфері благоустрою міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.