Розширена апаратна нарада

Розширена апаратна нарада

06 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко провів розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради.

О 9 годині ранку, усі присутні долучились до проведення загальнонаціональної хвилини мовчання в знак шани загиблих внаслідок російсько-української війни.

На початку наради Олег Михайлович привітав чоловіків з Днем збройних сил України. Побажав всім здоров’я, миру, сил, терпіння і наснаги.

Міський голова довів до відома присутніх, що вже затверджено графік відключень споживачів електроенергії, але у зв’язку з масовими обстрілами України, які відбулись 05 грудня знову діють аварійні відключення, адже місто Первомайськ знаходиться в єдиній енергетичній системі України, тому закликав всіх з розумом використовувати електроенергію.

Після чого очільник Первомайської громади відзвітував про проведену роботу за листопад 2022 року, отриманих результатів, недоліків та шляхів їх усунення (Повний текст доповіді читайте за посиланням).

Далі, присутні перейшли до розгляду звіту начальника фінансового управління. Сергій Шугуров доповів про виконання та наповнення бюджету Первомайської міської територіальної громади за січень-листопад 2022 року. За повідомленням фінансиста, планові показники по наповнюваності бюджету громади виконано на 110,4 %. Також він доповів про основні витрати, що здійснювались за звітний період, оплату основних захищених статей і програм. Повідомив, що станом на 01.12.2022 року кредиторська  заборгованість, яка склалась станом на 01.01.2022 року  погашена в повному обсязі.

Директор КП «Первомайськводоканал» Микола Онуфрієнко доповів про організацію роботи по забезпеченню безперебійного водопостачання населенню міста Первомайська в умовах надзвичайного стану. Микола Вікторович зазначив, що в критичних ситуаціях, в умовах довготривалого відключення світла буде відбуватись підвіз води. В першу чергу підвіз здійснюватиметься до бюджетних установ, а також жителям багатоповерхівок. Також зазначив, що планується докупити ще генератори на 250 та 300 кВт годин.

Наразі проводяться планові ремонтні роботи резервуара чистої води місткістю 1000 кубічних метрів на очисних спорудах водопроводу 2. Цей  резервуар було збудовано в 1965 році і на даний час він повністю вийшов із ладу та потребував ремонтно-відновлювальних робіт. Після відновлення, резервуар забезпечить запас води для мікрорайонів «Коротченко», «Котеджі» (вул. Достоєвського, Рожева, 40 років Перемоги, Гвардійська) під час аварійної чи планової зупинки водозабору на ОСВ-2. Микола Вікторович зазначив, що перший резервуар буде закінчено до кінця року, другий – навесні чи на початку літа. Загалом в місті працює 15 резервуарів місткістю по 16 тисяч кубічних метрів.

Олег Демченко додав, що потрібно контролювати ремонт резервуарів, аби закінчити всі роботи вчасно та відзначив, що на ОСВ-2 триває процес встановлення дизель-генератора, який при форс-мажорних ситуаціях дасть змогу подавати воду населенню.

Про роботу пунктів незламності та обігріву на території Первомайської міської територіальної громади доповіла начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко.

Щоб жителі нашої громади мали змогу підзарядити свої гаджети, павербанки, ліхтарі під час тривалого відключення електроенергії, відкрито «пункти незламності». Їх перелік поступово розширюється і на сьогодні працює 23 пункти. Всі пункти забезпечені генераторами та мережевими подовжувачами.

Облаштовано також 9 стаціонарних пунктів обігріву. Кожен пункт оснащений необхідними меблями, у тих де планується приймати людей з ночівлею наявні ліжка та постіль. У людей є можливість погрітися та попити гарячого чаю, закуплено харчові продукти: вермішель та пюре швидкого приготування. У кожному приміщенні є певний вид опалення.

Міський голова додав, що в КП «Комунсервіс» є кімната, в якій вони бажають створити ще один «пункт незламності», тому скоро їх буде 24.

Головний  лікар КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Тетяна Оболенська виступила з доповіддю про стан надання медичної допомоги на первинному рівні в умовах воєнного стану. КП «ПМЦПМСД» працює в умовах відключення електроенергії, що зменшило доступність населення до медичної допомоги, а саме: виникли перебої у роботі рентген апаратів, зменшилась кількість та спектр лабораторних досліджень, за відсутності електропостачання неможливо вносити інформацію до електронної системи охорони здоров’я України, виписати електронний рецепт та електронне направлення, створити медичний висновок про тимчасову непрацездатність. За потреби лікарі видають пацієнтам листки непрацездатності, рецепти та направлення на паперових бланках, яких у підприємстві є в достатній кількості. Приймання пацієнтів здійснюється за звичним графіком роботи.

Олег Демченко додав, що необхідно прорахувати потреби та визначитись з потужністю, яка потрібна для забезпечення безперебійної роботи центрального поліклінічного відділення та придбати генератор.

Про  стан захворюваності на COVID-19 в КНП «Первомайська центральна районна лікарня» доповів головний лікар Віктор Готка.  На даний час кількість хворих на COVID-19 йде на спад, але разом з тим виросла кількість хворих на грип та ГРВІ. Зараз на стаціонарі знаходиться 70 осіб, з COVID-19 – 1.

Головний лікар КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Олег Чекрижов доповів, що заклад працює у штатному режимі. Проблем із забезпеченням хворих киснем медичним та опаленням лікувальних корпусів не має. Персонал лікарні на достатньому рівні забезпечено засобами індивідуального захисту, дезінфекційними засобами, а також тест-системами та витратними матеріалами отриманими централізовано та від благодійних організацій, закуплених власним коштом. Заклад регулярно надає медичну допомогу пораненим, забезпечений на достатньому рівні лікарськими засобами, виробами медичного призначення, розхідними матеріалами.

Головні лікарі також прозвітували про готовність до опалювального сезону в умовах воєнного стану та доповіли, що заклади охорони здоров’я забезпечені паливними матеріалами до весни 2023 року.

Керівники управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету отримали постановчі завдання для виконання на поточний період.

Наостанок міський голова подякував всім за порозуміння та співпрацю, побажав усім миру, злагоди, згуртованості та перемоги.