Розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій

Розширена апаратна нарада з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій

03 червня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела розширену апаратну нараду з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

На початку наради Людмила Григорівна подякувала присутнім за підготовку та проведення заходів з нагоди відзначення Дня захисту дітей.

Далі міський голова продовжила нараду з інформації щодо підсумків роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за травень 2019 року та завдань з виконання плану основних заходів у червні 2019 року. За підсумками п’яти місяців роботи міський бюджет виконано на 98,2% - недовиконання складає 1,5 млн грн.

Були озвучені першочергові завдання на найближчий час – це виконання планових показників по наповненню бюджету міста та забезпечення літнього відпочинку дітей в пришкільних таборах та таборі «Гарт». Міський голова звернула особливу увагу на дотриманні безпеки дітей під час літніх канікул. Окрім того йшлося про підготовку до проведення виборів до Верховної Ради України та матеріально-технічне забезпечення виборчих дільниць; про стан забезпечення інсуліном хворих на цукровий діабет; про заходи з прибирання територій міста. Людмила Григорівна, також звернула увагу присутніх на дотримання 20 денного терміну оприлюднення проектів рішень міської ради та виконавчого комітету на офіційному сайті міста.

Нарада продовжилася виступом начальника управління Державної казначейської служби України в Первомайському районі Миколаївської області Р.Янішевської, яка проінформувала зібрання про реалізацію державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів у місті Первомайську.

Начальник управління у справах дітей міської ради Н.Перкова доповіла про проведену 2018 року роботу в місті з придбання житла для осіб з числа дітей-сиріт за рахунок субвенції з державного бюджету.

Про підсумки виконання заходів весняного двомісячника з благоустрою і санітарного очищення міста Первомайська доповіла заступник начальника управління житлово-комунального господарства міської ради з питань благоустрою та охорони навколишнього природного середовища В.Шевченко.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.