Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

15 квітня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з інформації щодо відкриття на центральному стадіоні міста нового спортивного майданчика в рамках програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

В ході наради йшлося й про участь нашого міста в конкурсі з відбору другої групи органів місцевого самоврядування для реалізації Всесвітньої ініціативи ЮНІСЕФ «Громада, дружня до дітей та молоді».

Піднімались питання матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць та готовності списків виборців до передачі їх головам виборчих дільниць для проведення другого туру виборів Президента України 2019.

Обговорювався стан справ із забезпеченням міста інсуліном та фінансування зубопротезування пільгової категорії населення.

Міський голова також проінформувала присутніх про міський проект «Міцна шкільна родина – сильна Україна», що триватиме з 16 до 20 квітня 2019 року. Конкурс проводитиметься серед закладів загальної середньої освіти з метою створення умов для військово-патріотичного та національного виховання дітей і молоді, її інтелектуального самовдосконалення, творчого й духовного розвитку, популяризації здорового способу життя через спорт та туризм. За результатами конкурсу 3 школи-переможниці отримують цінні подарунки.

Наприкінці наради начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров детально проінформував посадовців про нормативні та фактичні дані фінансування статей міського бюджету.

Основними завданнями на поточний тиждень залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету міста, заходи з прибирання території міста в рамках двомісячника з благоустрою.