Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

22 квітня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна подякувала присутнім за організацію матеріально-технічного забезпечення виборчих дільниць та ознайомила присутніх із попередніми результатами голосування по місту Первомайську та 132 виборчому округу в другому турі виборів Президента України.

Далі міський голова повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; засідання робочої групи з впровадження в місті гендерно-орієнтованого бюджетування; 25 квітня, з нагоди Пасхальних свят на центральній площі міста працюватиме ярмарок; цього ж дня відбудеться пленарне засідання чергової сесії міської ради; 26 квітня в місті відбудуться заходи пов’язані з 33-ми роковинами Чорнобильської катастрофи.

Міський голова, також, коротко зупинилася на заходах, що нещодавно відбулися в місті – це «круглий стіл» за участю студентської молоді міста; міський проект «Міцна шкільна родина – сильна Україна»; звітний концерт вихованців музичної школи №2; конкурс «Міс Україночка»; інформаційно-практичний семінар «Солодкі діти та не зовсім солодке життя» для людей хворих на цукровий діабет.

В ході наради, присутні також обговорили виконання планових показників по наповненню бюджету міста; заборгованість КП «Первомайський міський водоканал» за електроенергію; приведення до належного санітарного стану території міста; відпрацювання рекомендацій постійних депутатських комісій; надання матеріальної допомоги ветеранам війни; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.