Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

13 травня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна подякувала присутнім за підготовку та проведення заходів з нагоди відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Далі міський голова повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; святкування Всесвітнього дня медичної сестри; 15 травня заплановані заходи до Дня матері та Дня сім’ї; 16 травня на міському стадіоні відбудеться спартакіада Первомайської філії НУК ім. адмірала Макарова.

В ході наради, присутні також обговорили виконання планових показників по наповненню бюджету міста; оплату за послуги з водопостачання та водовідведення; готовність до опалювального періоду 2019-2020 року багатоповерхового будинку по вул. Федора Достоєвського, 32; погашення заборгованості по заробітній платі КП «Тепло»; роботу інспекції з благоустрою; підключення абонентів мікрорайону «Дроздовка» до мережі водопостачання; тощо.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко проінформувала про активну участь первомайських учнів та педагогів у Всеукраїнських змаганнях з футзалу, що проходять у Пущі-Водиці з 11 по 13 травня. За результатами змагань, що відбулись 11-12 травня учні посіли ІІІ місце, дорослі вийшли до фіналу та вибороли І місце. Галина Феліксівна, також запросила всіх 16 травня долучитися до заходів присвячених Дню вишиванки. Цього дня о 14.00 год. в актовій залі управління освіти відбудеться презентація вишиванок, а о 15.00 год. центральною вулицею міста пройде хода вишиванок.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.