Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

27 травня 2019 року Первомайський міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна поділилася враженнями від участі в засіданні членів Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», яке відбулось 23 травня в місті Обухів. Міський голова повідомила присутніх, що 26 травня в Сквері визволення відбулося урочисте відкриття пам’ятного знаку прикордонникам. Далі Людмила Григорівна зупинилась на заходах, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; пленарне засідання чергової сесії міської ради; Дні сталої енергії; День захисту дітей.

В ході наради, присутні також обговорили стан забезпечення міста інсуліном відповідно до потреб населення у ліках; впровадження нової адміністративної послуги – видача довідки про склад сім’ї; виконання робіт з благоустрою центрального пляжу міста та міського парку культури та відпочинку «Дружба народів», підготовку об’єктів до святкування Дня захисту дітей; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.