Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева апаратна нарада з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

24 червня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу апаратну нараду з заступниками, начальниками окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Людмила Григорівна проінформувала зібрання про результати чергового засідання Правління Асоціації міст України за участі Генерального секретаря Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Засідання проходило в м.Одесі 18-20 червня в рамках ХV Українського муніципального форуму перед початком Дня Діалогу. Учасники обговорювали, зокрема наступне: звіт про виконання рішень Правління АМУ; про проблематику тарифної політики у водопровідній галузі; про Стратегію АМУ з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на 2019-2021 роки та інше.

Під час апаратної наради також йшлося про заходи заплановані на найближчий час. Так, 27 червня 2019 року о 9.00 на стадіоні управління освіти міської ради відбудуться святкові урочистості з нагоди Дня Конституції України; на 10.00 заплановане пленарне засідання сесії міської ради; цього ж дня о 18.30 на площі ім.Т.Шевченка відбудеться загальноміське свято «Випускник - 2019». Святкові заходи присвячені Дню Конституції України триватимуть 28 червня починаючи з 9.00, а 30 червня о 18.00 на центральній площі міста святкуватимуть День молоді.

Обговоривши виконання доручень наданих на попередній нараді присутні обсудили ряд питань житлово-комунальної галузі, а саме: відсутність води на мікрорайоні Дроздовка; обвал дороги по вулиці Театральній; виконання робіт по благоустрою міста – прибирання вулиць Лейтенанта Шмідта та Одеської; покіс бур’яну вздовж доріг; тощо.

Піднімалось питання терміну надання технологічної картки адміністративної послуги «Видача довідки про склад зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб».

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров поінформував присутніх щодо фактичних надходжень до міського бюджету та про розрахунки по захищеним статтям протягом поточного місяця п.р.

Основними завданнями на найближчий час залишилось виконання планових показників по наповненню бюджету міста та приведення до належного санітарного стану територій міста.