Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

Щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств

18 листопада 2019 року під головуванням першого заступника міського голови Олександра Кукурузи відбулась щотижнева нарада з керівниками підприємств житлово-комунальних господарств. Комунальники обговорили роботу підприємств житлово-комунального господарства за період з 12 по 18 листопада поточного року та основні завдання на поточний тиждень.

Важливим питанням, на якому детально зупинилися учасники наради – не сплата городянами за житлово-комунальні послуги, а саме за збирання та вивезення побутових відходів комунальному підприємству «Комунсервіс». За словами керівника підприємства Сергія Музики населення заборгувало перед підприємством більше 2-х млн. грн.

Увага присутніх була приділена розгляду питання очистки головних вулиць міста Київської та Леоніда Федорова (12 грудня) від опалого листя. Загалом, забезпечення своєчасного вивезення сміття, прибирання та вивезення опалого листя на прибудинкових територіях, у парках та скверах міста перебуває на особливому контролі всіх керівників підприємств, які здійснюють утримання та обслуговування житлового фонду.

За підсумками наради Олександр Вячеславович дав доручення відповідальним особам для належного відпрацювання.