Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

27 серпня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

Розпочала нараду міський голова з питання щодо підготовки міського господарства до опалювального періоду 2019-2020 років та сталого його проходження. Керівники медичних закладів та управління освіти міської ради отримали відповідні доручення.

Далі Людмила Григорівна повідомила, про низку заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: конференція педагогічних працівників міста; чергова сесія міської ради; засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Очильниця міста звернула увагу присутніх на питання, порушені під час особистого прийому, а саме: ремонт перехрестя вулиць Дружби та Київської, колективне звернення медичних працівників служби «Фізкабінет» (відділення травматології). Звернула увагу на необхідність вивчення означених питань та надання роз’яснень на звернення громадян.

Окрім того йшлося про вивчення питання щодо переведення відділення веслувального слалому в підпорядкування м. Первомайська; про роботу невідкладної швидкої допомоги; про об’явлення торгів щодо виконання капітального ремонту асфальтного покриття по Проспекту Праці; тощо.

Основними завданнями залишаються виконання планових показників по наповненню бюджету міста та приведення до належного санітарного стану територій міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.