Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

15 жовтня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

Людмила Григорівна розпочала нараду словами подяки на адресу організаторів святкових заходів з нагоди Дня захисника України та Дня Українського козацтва.

Під час наради були озвучені наступні першочергові завдання – підготовка міського господарства до опалювального періоду 2019-2020 років, виконання планових показників по наповненню бюджету міста та виконання робіт з благоустрою міста. Очільниця міста звернула увагу присутніх на необхідність контролювати появу на будівлях і парканах бюджетних установ, комунальних підприємств та школах міста надписів з рекламою наркотичних засобів, та при появі підозрілих надписів, негайного їх видалення. Також в ході наради йшлося про організацію стоянки для інвалідів на центральному ринку; про підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років; про початок робіт з капітального ремонту дорожнього покриття по проспекту Праці; про проведення суботнику з благоустрою міста; про температурний режим в закладах освіти; тощо.

Начальник управління освіти міської ради Г.Остапенко повідомила, що 23 жовтня поточного року запланована зустріч представників Херсонського регіонального центру оцінювання якості освіти з учнями старших класів міста Первомайська та їх батьками з питання підготовки до проведення ЗНО.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.