Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

21 жовтня 2019 року міський голова Л.Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради. На початку наради Людмила Григорівна проінформувала присутніх про заходи заплановані на поточний тиждень, а саме: 22 жовтня запланована участь міського голови в зустрічі Прем’єр-міністра України О.Гончарука з Правлінням АМУ, в ході якої, зокрема планується обговорити питання щодо реформи децентралізації, щодо бюджетного забезпечення територіальних громад, стан підготовки до опалювального сезону 2019/2020 року, тощо; 24 жовтня відбудеться пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Під час наради також йшлося про нові вимоги до підготовки бюджетних програм; щодо стану білбордів розміщених на території міста; про проведення ремонтних робіт дорожнього покриття по Проспекту Праці; щодо робіт з благоустрою міста; про температурний режим в закладах освіти; щодо нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги; тощо.

Присутні також заслухали інформацію секретаря міської ради С.Бондарчука щодо участі в короткостроковому семінарі «Взаємодія органів публічної влади з громадськістю», який проводився 17-18 жовтня Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів Національної академії державного управління при Президентові України.

За результатами наради основними завданнями на поточний тиждень визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста, проведення заходів з благоустрою та санітарної очистки міста.