Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради

18 листопада 2019 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь і відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова повідомила присутнім про те, що 14 листопада Верховна Рада прийняла Державний бюджет України на 2020 рік, зауваживши, що на черзі прийняття бюджету міста Первомайська на наступний рік.

Також Людмила Григорівна проінформувала присутніх про зміни, що відбудуться найближчим часом в податковій сфері та зупинилася на питаннях, що піднімалися під час особистого прийому громадян головою Миколаївської ОДА О.Стадником.

Далі Людмила Григорівна розповіла, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; 21 листопада в читальному залі міської бібліотечної системи відбудеться меморіальний захід з нагоди Дня гідності та свободи; 23 листопада на території Свято-Покровської церкви відбудуться заходи з нагоди Дня пам’яті жертв голодоморів, на 28 листопада заплановане чергове засідання міської ради.

Окрім того йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; виконання робіт з благоустрою міста; формування госпітальних округів та реалізацію медичної реформи у вторинній ланці; про нарахування пільг та субсидій за житлово-комунальні послуги; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.