Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

16 грудня 2019 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова розпочала нараду з питання забезпечення інсуліном первомайців, хворих на діабет та звернула увагу головного лікаря КНП «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» О.Чекрижова на негайне використання обласної медичної субвенції, що незабаром має надійти до міського бюджету на придбання ліків для інсулінозалежних хворих.

Далі Людмила Григорівна розповіла, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: нарада з керівниками комунальних підприємств міста; 17 грудня - засідання Круглого столу з метою презентації проміжних досягнень в реалізації субпроєктів, обговорення актуальних питань та обміном досвіду, яке відбудеться в м. Києві; 18 грудня в Миколаєві відбудеться нарада при голові облдержадміністрації О.Стадника з питань цивільного захисту та пожежної безпеки та забезпечення надання соціальних послуг мешканцям Миколаївської області; 19 грудня о 17.00 год. на площі Тараса Григоровича Шевченка – відкриття головної ялинки міста; 20 грудня о 10.00 год. – пленарне засідання бюджетної сесії міської ради.

Також Людмила Григорівна проінформувала присутніх про затвердження Ми коліївською ОДА нового Перспективного плану утворення ОТГ на базі міста Первомайська, який передбачає приєднання до міста Первомайська Підгороднянської, Кінецьпільської, Кам’янобалківської та Чаусівської сільських рад.

Окрім того йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; виконання робіт з благоустрою міста; про перебіг торгів по газу; про захворюваність учнів ЗОШ І-ІІІ ст. №16 на вітрянку та вжиті карантинні заходи; тощо.

Начальник фінансового управління міської ради С.Шугуров детально зупинився на формуванні доходних та витратних статей міського бюджету на 2020 рік та вкотре наголосив на особливому режимі роботи управління Державної казначейської служби протягом останнього місяця 2019 року.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.