Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

28 грудня 2019 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради міський голова довела до відома присутніх інформацію, про селекторну нараду, що відбулась 27 грудня 2019 року під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації з питань розвитку інфраструктури, будівництва, екології, житлово-комунального господарства та цивільного захисту В.Гайдаржи. На селекторній нараді, зокрема піднімались питання щодо безперебійної роботи об’єктів життєзабезпечення населення Миколаївської області у разі ускладнень погодних умов під час проходження осінньо-зимового періоду 2019-2020 року; про реальний стан готовності служб, техніки, обсягів наявних запасів пально-мастильних матеріалів в місцевих матеріальних запасах; тощо.

Далі Людмила Григорівна звернула увагу всіх керівників структурних підрозділів на дотримання пожежної безпеки під час вихідних та святкових днів. Окрім того йшлося про заходи із запобігання надзвичайним ситуаціям у новорічні святкові дні; про використання обласної субвенції на придбання інсуліну та стан забезпечення ліками хворих на цукровий діабет; про виконання міського бюджету, тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.