Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Щотижнева нарада за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

27 січня 2020 року міський голова Людмила Дромашко провела щотижневу нараду за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

На початку наради Людмила Григорівна довела інформацію до присутніх, що 24 січня відбулось позачергове засідання виконкому, на якому було затверджено Положення про здійснення попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. Мета Положення – регламентувати процес здійснення попередньої оплати в органах Державної казначейської служби у встановленому законодавством порядку.

Далі Людмила Григорівна розповіла, про низку основних заходів, що відбудуться протягом тижня, а саме: 28 січня – нарада з перевізниками та засідання Колегії ради; 30 січня – пленарне засідання чергової сесії міської ради.

Окрім того під час наради йшлося про виконання планових показників по наповненню бюджету міста; про виконання заходів пожежної безпеки та цивільного захисту. Піднімалися питання проїзду автотранспорту на площі та вулиці Тараса Григоровича Шевченка, виконання заходів з благоустрою міста, видалення сухостійних аварійно-небезпечних дерев; тощо.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.