Серпнева конференція педагогічних працівників міста

Серпнева конференція педагогічних працівників міста

28 серпня 2019 року в приміщенні Центру культури і дозвілля ім. Є.Зарницької відбулася серпнева конференція педагогічних працівників міста «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти м. Первомайська у 2018/2019 навчальному році та завдання на 2019/2020 навчальний рік». Присутні зібралися проаналізувати досягнення усіх навчальних підструктур, ефективність реалізації державних стандартів, навчальних програм та визначення нових пріоритетів розвитку освіти Первомайська в умовах Нової української школи.

Привітати педагогів прийшли міський голова Л. Дромашко, секретар міської ради С. Бондарчук, заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради О. Колесніченко, голова міської організації профспілки працівників освіти І. Сисоєва.

Педагогічна конференція передбачала дві частини. У першій – керівники закладів та педагоги взяли участь у 5-ти локаціях – «Гра по-новому, навчання по-іншому», «Медіаграмотність як сучасна потреба інформаційного суспільства», «Усі ми різні – усі ми рівні», «Нова українська школа: нові форми роботи з батьками», «Від шкільної лабораторії до лабораторії високих енергій (ЦЕРН)».

У медіатексті було продемонстровано основні здобутки освітньої галузі за попередній рік. Начальник управління освіти Г.Остапенко виголосила основну доповідь, у якій розкрила існуючі в освітній галузі проблеми й зорієнтувала керівників закладів освіти та педагогів на ефективну реалізацію завдань Нової української школи щодо створення нового освітнього середовища та підвищення якості освітніх послуг. Зі словами привітань з нагоди початку нового навчального року до присутніх звернулась міський голова Л.Дромашко. В своєму виступі очільниця міста відмітила високий рівень розвитку освіти міста, подякувала педагогічним працівникам за нелегку працю, побажала наснаги та нових творчих здобутків.

У ході заходу за сприяння управління освіти та міської організації профспілки працівників освіти відбулося нагородження освітян, чию працю за підсумками 2018/2019 навчального року визнано найбільш результативною. За традицією, під час урочистостей було нагороджено заклади освіти міста за результатами організації літнього оздоровлення, конкурсу-огляду готовності закладів до нового навчального року, конкурсу «Найошатніше подвір'я», а також за підсумками рейтингової оцінки. Крім того, шести найактивнішим представникам батьківської громади вручено Подяку управління освіти Первомайської міської ради.

Художнім обрамленням заходу стали пісні «Мріємо, кохаємо», «Синьоока дівчина» у виконанні К. Пасічник та вихованців ансамблю «Зернятко» ДЮЦНВ.

У фойє Центру культури і дозвілля ім. Є.Зарницької діяли виставки «Наробки педагогів Первомайщини на шпальтах всеукраїнських фахових видань» та «Вишиванка – генетичний код нації» за результатами проекту «Сорочку мати вишила мені».

За підсумками конференції було прийнято відповідну резолюцію.