Шановні військовослужбовці! Від щирого серця вітаю всіх вас і ваших колег з Днем Повітряних Сил!

Шановні військовослужбовці! Від щирого серця вітаю всіх вас і ваших колег з Днем Повітряних Сил!

Шановні військовослужбовці! Від щирого серця вітаю всіх вас і ваших колег з Днем Повітряних Сил! Ніхто й ніколи навіть не міг подумати, що нашим військовим, льотчикам, зенітникам, піхотинцям доведеться по-справжньому застосовувати свої бойові навички та захищати країну від агресора.

Внесок кожного з вас - безцінний. Для перемоги України дуже важливо, щоб усі частини величезного військового механізму нашої армії працювали як годинник. Хтось збиває в українському небі ворожі літаки, гелікоптери чи ракети, хтось забезпечує логістику та тили, а хтось піднімає бойовий дух товаришів по службі. Роль кожного важлива, і в цьому - запорука нашої перемоги.

Схиляю голову і віддаю данину пам'яті загиблим та дякую Повітряним Силам України за десятки збитих ворожих ракет, які не долетіли до цілі, за спокійне небо над головою і можливість працювати та підтримувати економіку країни.

Зичу вам, відважні захисники та захисниці українського неба, успіхів у службі, вдалих повернень після кожного злету, а вашим родинам – злагоди, доброти та Миру!

Слава Повітряним Силам Збройних Сил України!

Слава Україні!

Міський голова                                                 Олег ДЕМЧЕНКО