Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

Святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України

23 серпня 2020 року в місті Первомайську на центральному стадіоні ДЮСШ управління освіти міської ради ім.Л.Г.Кривицького відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Захід розпочався урочистим підняттям Державного прапора. Право підняти жовто-блакитний стяг було надано військовослужбовцям військової частини А-2227.

З державними святами громаду вітали міський голова Людмила Дромашко та офіцер відділення морально-психологічного забезпечення військової частини А-2227, майор Станіслав Кучма. Наголосивши на великому загальнодержавному значенні свят, промовці побажали городянам миру, стабільності та добробуту.

За сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у державотворчій, громадсько-політичній діяльності, значний внесок у вирішення соціально-економічних питань міста, зміцнення української державності та з нагоди 29-ї річниці незалежності України Людмила Дромашко вручила почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради та цінні подарунки кращим працівникам підприємств, установ та організацій міста.

Під час урочистих зборів присутні вшанували хвилиною мовчання загиблих у боротьбі за незалежність України. Делегації від зібрання поклали квіти до погруддя Т.Г.Шевченка, до Стели у Сквері Небесної Сотні та до могил воїнів, загиблих під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції.

24 серпня 2020 року в місті тривали святкові заходи з нагоди державних свят. На початку дня в церквах міста відбувся спільний молебень за Україну та український народ. На площі Т.Г.Шевченка, тим часом розпочалась ярмаркова торгівля сільськогосподарською продукцією, продовольчими та непродовольчими товарами повсякденного попиту, продукцією і товарами підприємств харчової та легкої промисловості місцевих товаровиробників. У Меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» проходив турнір з шашок серед людей різних вікових категорій. Тут же розгорнувся бібліосквер «Від роду до народу слався, Україно!». Окрім того, працівники міської бібліотечної системи у вигляді опитування населення провели парад патріотичних ідей «Я люблю Україну, тому я…», із результатом якого можна ознайомитися на офіційному сайті управління культури, національностей, релігій, молоді та спорту Первомайської міської ради. Кубок вуличного футболу тривав у дитячій юнацькій спортивній школі з видів спорту ім.В.В.Тофана. Ввечері на первомайців чекала святкова програма за участю окремих виконавців та творчих колективів міста. Завершився святковий день показом кінофільму «Пропала грамота», що відбувся просто неба на центральній площі міста.