Святкування 28-ї річниці незалежності України

Святкування 28-ї річниці незалежності України

24 серпня 2019 року в Первомайську тривало святкування державних свят.Почався святковий день зі спільного молебню в храмах міста за Україну та український народ з нагоди 28-ї річниці незалежності України.

На площі Тараса Григоровича Шевченка відбулась ярмаркова торгівля сільськогосподарською продукцією, продовольчими та непродовольчими товарами повсякденного попиту, продукцією і товарами підприємств харчової та легкої промисловості місцевих товаровиробників. На ярмарку був представлений надзвичайно широкий вибір товарів за привабливими цінами: у продажу були овочі та фрукти, хлібобулочні та кондитерські вироби, мед, свіжа риба, олія, а також група промислових товарів.

В меморіальному комплексі «Сквер Перемоги» працювала виставка-продаж робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, тривав турнір з шашок серед людей різних вікових категорій, а на міському стадіоні проходив Кубок вуличного футболу.

Святкові заходи продовжилися концертною програмою «Незалежна і єдина будь навіки, Україно». Музичні вітання для жителів та гостей міста лунали у виконанні народних колективів та окремих виконавців Первомайська.