Святкування Дня захисту дітей в місті Первомайську

Святкування Дня захисту дітей в місті Первомайську

Немає кращої пори у житті людини, як дитинство. Цей прекрасний, безтурботний період залишає у душі кожного відголос теплих спогадів, які протягом усього життя допомагають долати перешкоди та негаразди. У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначали добре і радісне свято - Міжнародний день захисту дітей.

Напередодні, 31 травня, у школах міста пролунав останній дзвінок, і діти в ці вихідні могли продовжувати святкувати прощання зі школою та початок літніх канікул. Тож у дорослих була чудова можливість присвятити всі вихідні дітям, приємно провести час, радувати своїх дітей різноманітними подарунками та сюрпризами, які вони так люблять.

У міському парку культури і відпочинку «Дружба народів» 1 червня на дітей чекала розважальна програма «Здрастуй, літо». Заходи були різноманітні - ігри, розваги, боді-арт, атракціони та ще багато чого цікавого для проведення часу. Дитяча художня школа презентувала малюнки на мольбертах за участі всіх охочих дітей. Батьки разом з дітками, дідусі та бабусі переглянули яскраву концертну програму «Хай сонцю і квітам радіють всі діти!» Крім того, традиційно, під час заходу діти отримали від міської влади смачний подарунок - морозиво.

Щороку, до Дня захисту дітей, в місті Первомайську проводиться конкурс дитячої творчості «Первомайське джерельце». Два дні змагалися солісти, вокальні ансамблі, хореографічні колективи та окремі танцюристи. Конкурс зібрав майже 400 учасників – талановитих дітей та молодь з міста Первомайська та Первомайського району. Саме 1 червня відбувся гала-концерт учасників конкурсу. Концертна зала Палацу культури «Фрегат», де відбувся концерт, була вщент наповнена глядачами, які мали змогу насолодитися яскравими виступами талантів Первомайщини.

Після концерту відбулась церемонія нагородження - жоден учасник конкурсу не залишився без подарунка! Міський голова Людмила Дромашко привітала всіх, подякувала учасникам, батькам та викладачам за участь у конкурсі, побажала нових звершень і перемог та вручила всім дітям подарунки.

Також, 1 червня у Міжнародний день захисту дітей, Миколаївська ООЛМС «Молодь - майбутнє нації» долучилася до міського святкування. Під час гала-концерту переможців міського конкурсу дитячої творчості «Первомайське джерельце» у холі Палацу культури «Фрегат» молодь вітала дітей безкоштовною солодкою ватою, аквагримом та повітряними кульками.

Загалом, згідно з програмою святкування Дня захисту дітей в місті Первомайську, протягом дня відбулось близько 15 заходів.

02 червня 2019 року святкові заходи присвячені Дню захисту дітей продовжились на мікрорайоні міста «Котеджі». Тут святкування дитячого дня стало вже доброю традицією, адже щороку дітвора даного мікрорайону та прилеглих територій збирається в цю пору разом. На малечу чекала яскрава концертна програма за участю колективів художньої самодіяльності міста, конкурси, розваги, подарунки та солодощі. Слова привітань первомайським дітлахам адресувала міський голова Л.Дромашко, яка також була присутня на заході. Свято організоване за ініціативи депутата міської ради Т.Ушкарьової та за підтримки депутатського корпусу.