У період із березня – по травень активно триває двомісячник весняного благоустрою і санітарного очищення території Первомайської громади

У період із березня – по травень активно триває двомісячник весняного благоустрою і санітарного очищення території Первомайської громади

Естетичний вигляд та своєчасне покращення усіх прилеглих територій – візитівка нашої громади. У зв’язку із цим, у період із березня – по травень активно триває двомісячник весняного благоустрою і санітарного очищення території Первомайської громади.

Комунальними службами, головами ОСББ і квартальних комітетів, керівниками установ, підприємцями, а також управліннями та відділами виконавчої влади здійснюється чимало заходів, щодо ліквідації забрудненості, очищення від чагарників та сміття, обрізання гілля на території Первомайська та старостинських округів. 

Втім, із кожним днем все більше і більше недобросовісних мешканців громади, прибираючи власну прибудинкову територію, присадибні угіддя, городи відвозять сміття до лісосмуг чи зелених зон обабіч доріг. Від цього територія нашої громади перетворюється на стихійне сміттєзвалище.

У зв’язку із цим, закликаємо Вас не бути байдужими до санітарного стану Первомайської громади, в якій ми живемо. Просимо усіх мешканців активно співпрацювати із комунальними службами і повідомляти заздалегідь про проведення та організацію суботників. Тим самим, ви матимете змогу отримати допомогу у вигляді організованого вивозу сміття із прибраної території. Адже викинутий «бичок», обгортка, пляшка аж ніяк на прикрашає зупинки, площі, парки та вулиці міста.

І пам’ятаймо, що чистота громади – справа спільна для всіх і кожного!