У Первомайській міській територіальній громаді в День міста відбулася низка благодійних ярмарків під гаслом:"Місто, що наближає Перемогу".

 У Первомайській міській територіальній громаді в День міста відбулася низка благодійних ярмарків під гаслом:"Місто, що наближає Перемогу".

18 вересня 2023 року. У Первомайській міській територіальній громаді в День міста відбулася низка благодійних ярмарків під гаслом:"Місто, що наближає Перемогу". Вони проходили протягом дня, зокрема, на площі ім. Т. Шевченка,  в мікрорайоні Фрегат та  в меморіальному комплексі"Сквер Перемоги. В них взяли участь  вихованці дитячих музичних і художньої шкіл та шкіл мистецтв, у тому числі й Кінецьпільська дитяча школа мистецтв, а також палац культури Фрегат, Центр культури і дозвілляім. Зарницької. Серед активних учасників благодійних ярмарок також були  волонтери, члени міської Спілки осіб з інвалідністю, працівники центральної міської бібліотеки та багато інших жителів громади, котрі мали бажання долучитися до цієї благородної справи. Народні майстри й майстрині продавали картини,  вироби з бісеру, іграшки, прикраси, сувеніри та випічку .

    Зібрані кошти, а також малюнки,які підготували маленькі містяни для наших захисників, учасники акції передали міському голові Олегу Демченку, який передасть все це військовим ЗСУ.

    Олег Михайлович подякував учасникам загальноміського благодійного ярмарку та всім, хто долучився до збору коштів для українських військових заради наближення спільної перемоги над окупантами.