у Первомайській територіальній громаді продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі

у Первомайській територіальній громаді продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі

За ініціативи міського голови Олега Демченка, у Первомайській територіальній громаді продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі, яка утворилася внаслідок впливу погодних умов під час осінньо-зимового періоду.
 Так, 20 лютого 2024 року, працівники підрядної фірми розпочали ремонт дороги по вулиці Одеській. Наразі робітники працюють над фрезеруванням аварійних ділянок дорожнього покриття, після чого проведуть асфальтування підготовлених до ремонту місць.
Вулиця Одеська одна з головних вулиць у місті, вона найбільш завантажена транспортом: автомобілі, рейсові автобуси, великогабаритний транспорт. Також вона відповідає за сполучення декількох мікрорайонів міста, зокрема: Коротченко, Достоєвського, Котеджі, Рожева, Гвардійська та ін..

Оглянути стан проведення робіт, приїхав начальник управління житлово-комунального господарства Олександр Лисий. Він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі побачив, як саме проводяться роботи по підготовці аварійних ділянок дороги до проведення асфальтування. 
Зауважимо, що аварійний ямковий ремонт доріг проводиться для того щоб не допустити подальшої руйнації дорожнього полотна. Що дасть можливість дорозі протриматися до запланованого поточного ремонту. Таким чином, усунення аварійності вулиці Одеської, дасть можливість забезпечити комфортний та безпечний транспортний рух для усіх його учасників. 
Зазначимо, що за сприятливих погодних умов, аварійний ямковий ремонт доріг планують провести і на інших вулицях, що потребують цього. Першочергово звертають увагу на дорожні артерії, якими курсує громадський транспорт та проходить інтенсивний автомобільний рух . 
Незважаючи на особливі умови воєнного часу, у Первомайську дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та комфортнішою для проживання.