У Первомайську продовжується реконструкція клумби на площі Визволення

У Первомайську продовжується реконструкція клумби на площі Визволення

У Первомайську продовжується реконструкція клумби на площі Визволення. Очільник Первомайської громади особисто контролює усі процеси, що пов’язані з модифікацією і облаштуванням клумбової території.

Нагадаємо, що на площі Визволення територію клумби та трикутних ділянок газону було зменшено, а звільнена територія заасфальтована для збільшення радіусу повороту дорожнього покриття. Таким чином вдалося зменшити ризик виникнення аварійних ситуацій, особливо з великогабаритним транспортом.

Окрім зменшення території клумби тут встановили систему автополиву, що дозволить вчасно здійснювати догляд за зеленими та квітучими насадженнями. Після проведення технічних робіт, за справу взялися ландшафтники, що своєю працею поступово надають відповідного, охайного, квітучого вигляду клумбі. Тим самим, площа Визволення, що стала однією із візитівок Первомайська, в майбутньому замайорить різнобарв’ям і чистотою.

Також тут планується встановити металеву конструкцію, що підсвічуватиметься в нічний час.  Міський голова особисто був присутній під час зонування та планування розміщення конструкції. Вирішувалась висота її встановлення, аби вона не заважала огляду кільцевої розв`язки  учасникам дорожнього руху, також площа розміщення та стилізоване оформлення.

Що саме за конструкція буде розташована на території центральної клумби, на площі Визволення, залишається в секреті. І якщо погодні умови дозволять, то зовсім скоро мешканці та гості Первомайської громади оцінять зусилля цілої команди робітників, що працювали над створенням стилізованої композиції та покращенням вигляду площі Визволення.

Зазначимо також, що розглядається можливість демонтажу червоної «Зірки», що розташована на вході до скверу «Визволення». Це питання залишається актуальним, як для міської влади, так і для громадськості.