У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг

У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг

У Первомайську продовжується ямковий ремонт доріг. Роботи виконуються на найбільш пошкоджених ділянках, якими рухається велика кількість транспорту, а також проходять маршрути громадського транспорту громади.

19 вересня 2022 року працівники ФОП «Саакян», що здійснюють ямковий ремонт доріг в Первомайській громаді, взялися за оновлення аварійних ділянок по вулиці Одеська. Так, розпочали роботи з найбільш проблемної ділянки, що залишилась без твердого покриття після ремонтних робіт, проведених КП «Первомайськводоканал». Перед вкладанням асфальту шляховики провели обробку, фрезерування і очищення близько 100 м2 дорожнього покриття.

Таким чином, ямковий ремонт однієї із головних дорожніх артерій Первомайська – вулиці Одеської дасть можливість забезпечити комфортний та безпечний автомобільний рух для усіх його учасників. Крім цього, ліквідація глибоких вибоїн запобігає подальшій руйнації дорожнього покриття.

За сприятливої погоди роботи по проведенню ямкового ремонту вулиць громади продовжаться.

Зрізані залишки асфальту також використовують. Його подрібнюють та вирівнюють дороги по вулицях, які наразі не підлягають ремонту чи грейдеруванню. Наприклад, асфальт з вулиці Одеська використають для зменшення аварійності  дорожнього покриття по вулиці Мічуріна.

Таким чином в Первомайській громаді продовжують приводити стан доріг до порядку. Попри війну в Україні, життя в громаді не стоїть на місці. Тому першочергове завдання – це забезпечити комфортні та безпечні умови для проживання.