У Первомайську продовжують виконувати роботи по проведенню ямкового ремонту дорожнього покриття вулиць

У Первомайську продовжують виконувати роботи по проведенню ямкового ремонту дорожнього покриття вулиць

У Первомайську продовжують виконувати роботи по проведенню ямкового ремонту дорожнього покриття вулиць. Так, 16 травня 2022 року дорожники розпочали укладання асфальтової суміші по вулиці Лейтенанта Шмідта. Нагадаємо, що аварійні ділянки заздалегідь були відфрезеровані та підготовлені до проведення ямкового ремонту.

Близько 550 м2 дорожнього покриття було відновлено, для цього використали більше 68 тон асфальтової суміші. Крім цього, працівники підрядної організації оновили аварійні відрізки дороги по вулиці Машинобудівна. Таким чином, вдалося провести ямковий ремонт найбільш проблемних ділянок шляху, що дасть змогу безпечніше пересуватися автомобільному та громадському транспорту. Також це сприятиме зменшенню виникнення аварійних ситуацій під час ринкових днів. Адже саме у ці дні автомобільний трафік поблизу центрального ринку збільшується, особливо це стосується маршрутних автобусів та вантажних автомобілів.

Ямковий ремонт цих вулиць дозволить зберегти дорожнє покриття від подальшої руйнації та експлуатувати дорогу до проведення капітального оновлення. В подальшому, при сприятливій погоді, ремонти дорожнього покриття на території  Первомайської громади продовжаться.

Попри війну та особливі умови воєнного стану, життя в Первомайській громаді не стоїть на місці. І першочергове завдання кожного – це забезпечити комфортні умови для проживання. Саме тому усі ланки влади дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та безпечнішою.