У Первомайську продовжуються роботи по облагородженню територій кладовищ

У Первомайську продовжуються роботи по облагородженню територій кладовищ

В Первомайській громаді, в рамках підготовки до проведення «поминальних днів», продовжують здійснювати роботи по благоустрою територій кладовищ.

Так, 10 травня 2024 року, міський голова Олег Демченко здійснив виїзд на центральний цвинтар по вулиці Героя України Дмитра Васильєва. Тут, працівники ФОП «Саакян» проводять роботу по облагородженню проїздів, під’їздів та виїздів з території кладовища. Адже за багато років, через погодні умови та рясні опади, головні дороги цвинтаря перетворюються на непрохідні перешкоди і трампліни як для людей, так і для автомобілів.

 Окрім цього, саме на центральному кладовищі активно тривають роботи по створенню сектору військових поховань, де спочивають загиблі за суверенітет та територіальну цілісність України. Міська влада докладає максимум зусиль, аби достойно вшанувати пам’ять тих, хто пліч о пліч захищали свою країну, наш спокій і право на мирне майбутнє.

На сьогоднішній день тут здійснено облаштування та озеленення насадженнями туй місцини поховання Героїв, встановлено бордюри, викладено плиткою більшість алей між могилами, залито бетоном фундамент для встановлення обеліску пам’яті з прізвищами загиблих.

Також не припиняються роботи з благоустрою території самого кладовища, проводиться вирізання чагарників та вивезення сміття. Аби рідні і близькі померлих мали змогу під час «поминальних днів» з гідністю відвідати могили тих, хто назавжди залишились жити в їх серцях і пам’яті.