У Первомайську продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі

У Первомайську продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі

У Первомайську продовжуються роботи по усуненню аварійності дорожньої мережі. Ремонтні роботи виконуються на найбільш пошкоджених ділянках, якими рухається велика кількість транспорту, в тому числі проходять маршрути громадського транспорту. Так, 28 вересня 2022 року у Первомайську працівники ФОП «Саакян» розпочали ремонт дороги по вулиці Леоніда Федорова. Робітники працюють над фрезеруванням аварійних ділянок дорожнього покриття, після чого проведуть асфальтування підготовлених до ремонту місць.

Оглянути стан проведення робіт на місці, приїхав міський голова Олег Демченко. Спільно з начальником управління житлово-комунального господарства, він поспілкувався з робітниками, а також на власні очі побачив, як саме проводяться роботи по підготовці та фрезеровці аварійних ділянок. Під час розмови з представниками підрядної фірми Олег Демченко дійшов згоди в очистці узбіч вулиці Федорова від сміття та багаторічних насипів бруду, піска і землі. Так, робітники, що виконують роботи по ремонту дороги, технікою допоможуть працівникам комунальних служб прибрати і тим самим розширити дорожнє полотно вулиці.

Для безпечного та швидкого проведення запланованих робіт, вулицю Леоніда Федорова перекривають, аби не створювати аварійні ситуації для учасників дорожнього руху. Наразі заплановано провести очищення та ремонт дорожнього покриття вулиці Федорова від перехрестя з вулицею Київська до 1-ї лікарні, а також дороги по Турунова до вулиці Сидора Білого. Зазначимо, що зрізаний асфальт також використовують. Його подрібнюють та підсипають дороги по вулицях громади, які наразі не підлягають ремонту.

В подальшому, при сприятливій погоді, ремонти дорожнього покриття на території Первомайської громади продовжаться.

Попри війну та особливі умови воєнного стану, життя в Первомайській громаді не стоїть на місці. І першочергове завдання кожного – це забезпечити комфортні умови для проживання. Саме тому усі ланки влади дбають про те, щоб з кожним днем територія громади ставала охайнішою, впорядкованішою та безпечнішою.