У Первомайську продовжуються роботи з благоустрою вулиць та громадських місць

У Первомайську продовжуються роботи з благоустрою вулиць та громадських місць

У Первомайську продовжуються роботи з благоустрою вулиць та громадських місць. Працівники комунальних підприємств постійно дбають про належний санітарний стан території громади і щоденно її упорядковують.

Цього літа гостро стоїть питання щодо боротьби з бур’янами та високою травою. Через червневі дощі трава піднімається дуже швидко. Тому комунальні служби продовжують покіс трави в парках, вулицях, дитячих майданчиках, на узбіччях доріг Первомайської громади.

Майже щодня в різних куточках Первомайська чути звук двигуна мотокоси. 15 червня 2022 року комунальники прибирають і проводять покоси трави, обрізку зелених насаджень по вулицях Вознесенська, Київська, Достоєвського. Також викошують траву в мікрорайоні Котеджі, вулиці Рожева, вул. Гагаріна (від залізничного моста до вул.Лейтенанта Шмідта).

В свою чергу інспектори Муніціпальної варти нагадують, що всі суб’єкти благоустрою незалежно від форм власності та підпорядкування повинні проводити прибирання прилеглої території, благоустрій присадибних ділянок та покос трави, на відстані 20 м навколо будівель, споруд та меж земельної ділянки наданої у власність, оренду або користування. Власникам або користувачам присадибних ділянок, гаражів проводити прибирання території, покос трави на відстані 5 м від межі території забудови.

Шановні жителі нашої громади! Просимо Вас, своєчасно проводити роботи з упорядкування території на прилеглих до ваших домогосподарств ділянках. Хочемо подякувати всім мешканцям громади, які своєчасно проводять скошування трави на своїх територіях. Завдяки вашій небайдужості наші вулиці будуть виглядати охайними та упорядкованими.