У Первомайську відбулось відкриття пам’ятного знаку прикордонникам

У Первомайську відбулось відкриття пам’ятного знаку прикордонникам

26 травня у Первомайську відбулось відкриття пам’ятного знаку прикордонникам. Місцем спорудження пам’ятника було обрано Сквер визволення, де із року в рік за давньою традицією збиралися первомайські прикордонники. Ініціаторами проекту виступили ветерани прикордонних військ Анатолій Чабаненко, В’ячеслав Шелест та голова Первомайської міської ради ветеранів воїнів інтернаціоналістів Володимир Йонга.

В день відкриття пам’ятного знаку в сквері зібрались прикордонники різних поколінь, їхні рідні та друзі, громадськість та ЗМІ.

Зі словами привітань до присутніх звернулись Первомайський міський голова Людмила Дромашко та голова Первомайської міської ради ветеранів воїнів інтернаціоналістів Володимир Йонга. Благочинний Первомайського округу Анатолій Нирко освятив пам’ятний знак прикордонникам та у співслужінні зі священнослужителями міста провів заупокійну літію.

Після церемонії відкриття на всіх присутніх чекала польова кухня, смачна каша та радість від зустрічі із тими, кого не бачили довгий час.