Урочисте віче «Конституція – правовий оберіг держави»

Урочисте віче «Конституція – правовий оберіг держави»

27 червня 2019 року з нагоди Дня Конституції України на стадіоні управління освіти міської ради імені Л.Г.Кривицького відбулось урочисте віче «Конституція – правовий оберіг держави».

Із державним святом громаду міста вітали міський голова Л.Дромашко, О.Кушнір, завідувач Первомайського краєзнавчого музею на правах відділу Миколаївського обласного краєзнавчого музею, кандидат історичних наук О.Дорошенко. Під час вітальних виступів промовці говорили про історичне значення прийняття основного документу країни та про час змін, що нині відбуваються в державі, наголошували на необхідності дотримання норм Конституції України, зичили всім миру, злагоди та взаєморозуміння.

За високий професіоналізм, активну громадську позицію, заслуги у громадсько-політичній діяльності, у вирішенні соціально-економічних питань міста, значний внесок у зміцнення української державності та з нагоди відзначення 23-ї річниці Конституції України 10 городян були нагороджені почесними грамотами виконавчого комітету Первомайської міської ради, квітами та подарунками.

Міський голова також вручила почесні грамоти виконавчого комітету, квіти та статуетки з гравіюванням 19 татусям за зразкове виховання дітей у сім’ї, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, виявлення турботи, піклування, високу відповідальність та з нагоди Дня батька.

Наприкінці урочистостей делегація від зібрання поклала квіти до пам’ятника Т.Шевченку.

В заході взяли участь депутати міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, представники органів місцевого самоврядування, керівники підприємств, установ, організацій, представники навчальних закладів міста, громадських та політичних організацій, суб’єкти підприємницької діяльності, учасники антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях, та члени їх родин.