Урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 343-ї річниці утворення міста Первомайська

Урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 343-ї річниці утворення міста Первомайська

20 вересня 2019 року в конференц-залі міськвиконкому відбулись урочисті збори міської ради з нагоди відзначення 343-ї річниці утворення міста Первомайська. Свято прийшли розділити колишні та нині діючі представники міської влади, Почесні громадяни міста, депутати обласної та міської рад, члени виконавчого комітету, представники місцевих засобів масової інформації, громадськість міста.

Зібрання зі святом привітала міський голова Людмила Дромашко. У своєму виступі Людмила Григорівна зупинилась на основних досягненнях міста за останній рік, подякувала всім присутнім за плідну працю та вагомий внесок у розвиток Первомайська. Зі словами привітань до присутніх також звернувся Почесний громадянин міста Первомайська, голова міськвиконкому 1974-1983 років Михайло Волков.

Під бурхливі оплески міський голова вручила відзнаки та цінні подарунки кращим первомайцям. Цього дня були вручені медалі «За заслуги перед містом», Почесна грамота Миколаївської обласної ради, Почесні грамоти виконавчого комітету Первомайської міської ради. Дипломами та подарунками були відзначені громадяни занесені на Дошку пошани «Наше місто» 2019 року. Подарунками та грамотами були нагороджені переможці міського конкурсу «Чисте місто» на кращий будинок, вулицю, квартал, підприємство, установу та організацію міста. За вагомий внесок у відновленні благоустрою міста були нагороджені грамотами виконавчого комітету міської ради та подарунками активні мешканці міста. Презенти і грамоти отримали учні-переможці щорічного міського конкурсу «Мій Первомайськ – стежками часу».