В фойє адмінбудівлі міськвиконкому відкрилась виставка-продаж творчих робіт людей з інвалідністю

В фойє адмінбудівлі міськвиконкому відкрилась виставка-продаж творчих робіт людей з інвалідністю

25 листопада 2019 року в фойє адмінбудівлі міськвиконкому відкрилась виставка-продаж творчих робіт людей з інвалідністю. Виставка, що присвячена Міжнародному дню людей з інвалідністю, вже стала традиційною та проводиться в нашому місті п’ятий рік поспіль. Організаторами виступають управління соціального захисту населення міської ради та територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

На ряду з особами з інвалідністю у виставці беруть участь і інші митці нашого міста. Цього року тут представлені роботи як постійних учасників виставки так і новачків.

Вперше широкому загалу свої роботи у техніці декупаж представив Олег Шемчук, який працює в даному напрямку зовсім нещодавно. Прекрасний живопис на розсуд відвідувачів запропонував Володимир Цихоня. Первомайський міський центр комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю представив на виставці творчі роботи батьків вихованців, які виконані з любов’ю та теплом спільно із дітьми. Серед них хочеться виділити Тетяну Маляренко та Юлію Саросіян. Особливою прикрасою виставки щороку стають роботи Алли Гінкул, яка працює з бісером.

Із завзяттям та натхненням цього року готували до виставки свої вироби її постійні учасники. Майстрині декоративно-прикладного мистецтва Ірина Клімченко, Анна Писарева, Наталія Кухар, Ольга Самборська, Тамара Жук, Марія Обрамич, Любов та Інна Соколови, Надія та Світлана Смілянець власноруч виготовили творчі роботи у різних стилях та жанрах, на будь-який смак. Ексклюзивні вироби з бісеру та паперової лози, в’язані вироби, сувеніри, м’які іграшки, обереги, біжутерія, роботи в техніці декупаж, живопис та багато інших виробів хенд-мейд чекають на вас щодня з 9.00 до 14.00 продовж тижня з 25 по 29 листопада в фойє адмінбудівлі міськвиконкому.

Наостанок хочеться зазначити, що особливістю продажу і покупки рукотворних робіт є тактильне сприйняття покупки та живе спілкування з майстром. А можливість діалогу з покупцем дає автору миттєвий зворотний зв’язок і відгук на свій продукт. Кожна річ, представлена на виставці, створена майстрами, для яких це реальна можливість демонстрації та продажу своїх робіт поціновувачам ексклюзивних речей.

Тож шановні городяни та гості міста! Не будьте байдужими, долучайтеся до доброї справи – відвідайте виставку та придбайте чудові вироби – надайте митцям впевненості у власних силах!