в місті перебувала іноземна делегація Міжнародного Трейд-клубу (20 осіб). Серед членів делегації були радники, секретарі, аташе, представники посольств з наступних країн: Австрії, Азербайджану, Німеччини, КНР, Литви, Польщі, Румунії та Росії.

Під час відвідання Первомайська в конференц-залі міськвиконкому міський голова Л.Г.Дромашко та голова Первомайської райдержадміністрації В.М.Михнюк презентували гостям інвестиційний потенціал міста. В презентації взяли участь: заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях О.І.Люткевич, начальник управління економіки міської ради Т.В.Зарицька, начальник зовнішньо-економічної діяльності, європейської інтеграції, туризму та курортів Миколаївської облдержадміністрації Т.О.Чичкалюк, керівники підприємств, установ і організацій, приватні підприємці міста та району, інші.

В ході виступу міський голова Л.Г.Дромашко підкреслила привабливість Первомайська з інвестиційної точки зору та запросила представників іноземної делегації до тісної співпраці у сфері економіки.

По закінченню презентації іноземна делегація відвідала підприємства міста, а саме: АТВТ «Первомайськдизельмаш» та ЗАТ «Первомайський молочноконсервний комбінат», де ознайомилися з продукцією та промисловими потужностями підприємств.