В місті продовжуються роботи з ремонту доріг міського значення

В місті продовжуються роботи з ремонту доріг міського значення

В місті продовжуються роботи з ремонту доріг міського значення. Так, 05 грудня 2022 року міський голова Олег Демченко разом зі своїм заступником Дмитром Малішевським вкотре перевірили виконання робіт по відновленню дорожнього покриття по вулиці Олени Пчілки. Наприкінці листопада тут розпочався процес фрезерування старого асфальтного покриття, працівники міськводоканалу здійснювали роботи з виявлення каналізаційних люків й інших інженерних систем та підготовлювали їх до асфальтування. Сьогодні розпочали укладати асфальт на заздалегідь підготовлених ділянках. Роботи виконуються ТОВ «Стройбут-58» з дотриманням вимог технологічного процесу укладання асфальту в холодну пору року.

Олег Михайлович поспілкувався з представниками підрядної фірми та в черговий раз наголосив, що якість виконання робіт на всіх етапах – це гарантія довготривалої експлуатації відремонтованої дороги.

Цього ж дня Олег Михайлович перевірив роботу з відновлення дорожнього покриття по вулиці Будівельній. Цю вулицю було викладено брущаткою ще в 1937 році, проте більш як 25 років тому, під час проведення по ній газопроводу дорожнє покриття було значною мірою зруйновано. На сьогодні в планах міської влади повністю відновити бруківку на даній вулиці. Площа зруйнованого покриття достатньо велика, тому закінчити роботу планується в 2023 році.