В Первомайській громаді активно проводять весняний благоустрій та упорядкування території

В Первомайській громаді активно проводять весняний благоустрій та упорядкування території

В Первомайській громаді активно проводять весняний благоустрій та упорядкування території. У плановому порядку здійснюється очищення бордюрів, прибирання вулиць, вивезення сміття та інші поточні роботи.

Окрім прибирання територій та вивезення сміття комунальниками, робітники проводять скошування трави вздовж доріг та тротуарів, на газонах та інших зелених територіях. Як відомо, покіс трави є одним з елементів комплексної роботи з благоустрою, який необхідний для збереження охайного і впорядкованого зовнішнього вигляду вулиць та паркової території.

Здійснюються роботи по приведенню до естетично-привабливого вигляду пам’ятних місць. Так, 27 травня 2024 року, працівники управління житлово-комунального господарства спільно з територіальним центром соціального обслуговування провели оновлення лакофарбового покриття елементів, що знаходяться на території скверу «Небесної сотні». Регулярно тут здійснюється прибирання та висадка зелених насаджень. Таким чином, в центрі Первомайська створено впорядковане та стилізовано оформлене пам’ятне місце, де мешканці та гості громади мають змогу віддати шану і згадати усіх тих, хто боровся за наше світле майбутнє.

Зазначимо, що роботи по благоустрою території громади і старостинських округів проводяться систематично і впродовж усього весняно-літньо-осіннього сезону.

Комунальники у Первомайську працюють старанно та натхненно, створюючи красу та даруючи естетичну насолоду від чистого довкілля у цей складний для кожного з нас час.