В Первомайській громаді дбають про незахищені верстви населення

В Первомайській громаді дбають про незахищені верстви населення

В рамках реалізації проекту «Забезпечення системного реагування на потреби дітей, які повернулися до біологічних сімей з інтернатних закладів та дітей групи ризику», який реалізується ГО «Ліга соціальних працівників України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та фінансової підтримки Європейського Союзу, 17 травня 2024 року розпочалося вручення пакунків з одноразовою натуральною допомогою опікунським сім’ям Первомайської міської територіальної громади.

Зазначимо, що місцева вдала активно сприяє реалізації проекту на території нашої громади. Таким чином, міський голова Олег Демченко спільно з заступником Володимиром Рябченко і директором Первомайського центру соціальних служб Ларисою Крижановською, здійснили роздачу «Пакунків тепла». До вмісту пакунків увійшли такі речі: плед-ковдра, килимок-сидіння, конвектор, термос, павербанк-ліхтарик, а також іграшка-антистрес. Так, набори, що складаються з необхідних у побуті речей, отримали близько трьох десятків опікунських родин з Первомайської міської територіальної громади.

Наголосимо, що влада Первомайської громади активно співпрацює з різноманітними благодійними організаціями та намагається брати участь в грантових проектах міжнародних партнерів, аби тим самим забезпечити належний рівень життєдіяльності мешканців Первомайської міської територіальної громади. Адже в буремні часи війни, усі незахищені верстви населення потребують особливої підтримки та уваги до отримання необхідних соціальних послуг.