В Первомайській громаді не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних закладах

В Первомайській громаді не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних закладах

В Первомайській громаді не припиняються роботи по облаштуванню сховищ в навчальних закладах. Адже завдання міської влади – це створити безпечні та комфортні умови, для здійснення освітнього процесу в очному форматі та враховуючи вимоги МОН.

Саме тому, 14 травня 2024 року, міський голова Олег Демченко спільно із заступником міського голови Володимиром Рябченко, проінспектували виконання ремонтних робіт у найпростішому укритті Підгороднянського гімназії.

Варто зазначити, що найпростішим укриттям є фортифікаційна споруда, цокольне або підвальне приміщення, що знижує комбіноване ураження людей від небезпечних наслідків надзвичайних ситуацій, а також від дії засобів ураження у цей період.

Під час свого візиту, Олег Михайлович особисто пересвідчився, що працівниками підрядної фірми наразі облаштовується внутрішнє середовище захисної споруди. А саме проводяться роботи по вирівнюванню підлоги, штукатурці стін, монтажу електромереж, організації і встановленню міжхідних дверей, санвузлів, додаткових входів/виходів, а також усього іншого, необхідного відповідно до вимог ДСНС України.

Окрім цього, міський голова поспілкувався із робітниками та обговорив можливі терміни завершення усіх планових робіт. Основну увагу Олег Михайлович звернув на те, що потрібно в досить стислі терміни здати об’єкт, і тим самим надати змогу розпочати освітній процес в очному форматі для учнів Підгороднянської гімназії.