В Первомайській громаді продовжують приводити стан доріг до порядку

В Первомайській громаді продовжують приводити стан доріг до порядку

18 травня 2022 року у Первомайську приступили до фрезерування аварійних ділянок дорожнього покриття по вулицях Вокзальна, Театральна та Грушевського. Таким чином в Первомайській громаді продовжують приводити стан доріг до порядку.

У першу чергу було розпочато ямковий ремонт на основних вулицях міста, там де проходять автобуси, маршрутки, а також підвищений автомобільний трафік. Ці роботи направлені передусім на усунення критичної та аварійної ямковості, що утворилася після зими.

Як зазначають представники підрядної організації, після фрезерування та підготовки аварійних ділянок доріг по вулицях Вокзальна, Театральна та Грушевського, планується провести асфальтування близько 400 м2 дорожнього покриття.

В Первомайській громаді,  зрізаний асфальт також використовують. Його подрібнюють та вирівнюють дороги по вулицях, які наразі не підлягають ямковому ремонту. Наприклад, асфальт з вулиць Вокзальна, Театральна та Грушевського планують використати, щоб зменшити аварійність дороги на з`їзді з вулиці Одеської до Нової.

Загалом, ямковий ремонт доріг дає можливість забезпечити безперешкодний автомобільний рух для усіх його учасників. Крім цього, ліквідація глибоких вибоїн запобігає подальшій руйнації дорожнього покриття до проведення капітального ремонту.

В подальшому ямкові ремонти дорожнього покриття на вулицях Первомайської громади продовжаться. Втім, обсяги робіт залежать від погодних умов.

Наразі ж, просимо водіїв бути уважними та обережними у місцях проведення ремонтних робіт. Зменшуйте швидкість руху, дотримуйтесь дистанції, аби не потрапити в аварію та не наражати на небезпеку пішоходів і робітників, що проводять ремонт доріг.