В Первомайській міській територіальній громаді продовжується комплекс заходів з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади

В Первомайській міській територіальній громаді продовжується комплекс заходів з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади

В Первомайській міській територіальній громаді продовжується комплекс заходів з забезпечення чистоти і порядку в населених пунктах громади. Здійснюються планові роботи з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, очищення від сміття берегів водойм, зон відпочинку.

Так, 21 червня 2022 року працівниками ТОВ «Чист-Комп» було здійснено покіс трави та приведення ландшафту зелених зон до порядку на вулицях 12 грудня, Вознесенській, Мазепи.

Крім Первомайська, роботи проводяться по всім старостинським округам, що увійшли до об’єднаної громади. Таким чином, за сприяння міської ради силами комунальників проведено покіс трави та приведено ландшафт узбіч і зелених зон у селищі Підгородна до порядку. Загалом комунальні служби Первомайської громади продовжують працювати старанно та натхненно, створюючи красу та даруючи естетичну насолоду від чистого довкілля у цей складний для кожного з нас час. Адже Первомайськ – це Україна, квітуча і незалежна!