Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відбулась нарада з керівниками підприємств міста з питань житлово-комунального господарства

Відбулась нарада з керівниками підприємств міста з питань житлово-комунального господарства

14 вересня 2020 року відбулась нарада з керівниками підприємств міста з питань житлово-комунального господарства, яку провела міський голова Людмила Дромашко.

На початку наради, Людмила Григорівна звернула увагу керівників комунальних підприємств та працівників УЖКГ на щоденне виконання планів по благоустрою міста, зокрема наголосила на необхідності систематичного прибирання територій, що актуально наразі.

Посадовці обговорили ряд важливих питань сьогодення та організаційні питання стосовно заходів на поточний робочий тиждень. Зокрема, говорили про продовження проведення суботників, благоустрій та санітарну очистку центра міста, прибирання узбіччя вул. Кам’яномостівської та мікрорайону «Цукровий завод»; про упорядкування території мікрорайону «Коротченко»; про виконанні роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на вулицях міста; про усунення аварійних поривів на мережах холодного водопостачання; про зовнішнє освітлення вулиць та міського центру культури і дозвілля ім. Є. Зарницької; тощо.

За результатами роботи наради надані відповідні протокольні доручення.