Гаряча лінія: (05161) 7-53-83

Відбулась онлайн консультація з питання моделювання процесів впровадження кредитної програми Європейського інвестиційного банку

Відбулась онлайн консультація з питання моделювання процесів впровадження кредитної програми Європейського інвестиційного банку

06 квітня 2021 року відбулась онлайн консультація з питання моделювання процесів впровадження кредитної програми Європейського інвестиційного банку «Енергоефективність громадських будівель в Україні». В обговоренні взяли участь представник ЄІБ Олександр Юспин, секретар міської ради Михайло Медведчук, заступник міського голови Володимир Рябченко та завідувач сектору з питань енергоефективності, транспорту та зв’язку управління економічного розвитку міської ради Ольга Бандура.

Учасники дискусії обговорили умови, етапи та процедури впровадження кредитної програми з позиції муніципалітету. Приділено увагу і виявленню перешкод та шляхів їх подолання, критеріям вибору будівель (технічних, фінансових та функціональних), вимоги щодо підрозділу з реалізації проекту, тривалість різних етапів і всього процесу. Сторони домовились про подальші консультації.

Мета програми – це комплексна енергоефективна модернізація громадських будівель, насамперед дитсадків, шкіл та будівель сфери охорони здоров’я.