Відбулась розширена апаратна нарада під головуванням міського голови

Відбулась розширена апаратна нарада під головуванням міського голови

07 вересня 2020 року відбулась розширена апаратна нарада під головуванням міського голови Людмили Дромашко з керівниками місцевих підприємств, установ, організацій державної форми власності, комунальних підприємств, управлінь та служб міської ради, відділів апарату виконавчого комітету міської ради з питань життєдіяльності міста.

Розпочалась нарада з інформації міського голови про рівень захворюваності населення міста на COVID-19. Так, станом на 08 вересня 2020 року усього в місті зареєстрований 51 випадок COVID-19. На даний час 12 пацієнтів знаходяться на амбулаторному лікуванні, 8 госпіталізовано, 27 одужали, 4 померли.

Далі йшлося про підсумки роботи виконавчого комітету Первомайської міської ради за серпень 2020 року та завдання щодо виконання плану основних заходів у вересні 2020 року. Зокрема говорили про виконання бюджету міста; про впровадження комп’ютерної програми «Інформаційно-аналітична система управління планування та виконання місцевих бюджетів «LOGICA»; про збір і узагальнення інформації про основні показники соціального-економічного розвитку сіл та селища відповідно до проведеного засідання робочої групи щодо розроблення стратегії розвитку Первомайської об’єднаної територіальної громади; про місцеві вибори 2020 року та про необхідність проведення навчання в зв’язку із великою кількістю нововведень у виборчому законодавстві; про формат святкування Дня міста, який залежить насамперед від рівня захворюваності городян на COVID-19 та від швидкості поширення хвороби серед населення міста; про підготовку запитів до Національної служби здоров’я України з приводу забезпечення містян інсуліном; тощо.

Присутні заслухали інформацію начальника управління освіти міської ради Галини Остапенко про стан підготовки закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти до нового 2020/2021 навчального року.

Начальник відділу благоустрою та охорони навколишнього середовища управління житлово-комунального господарства міської ради Світлана Поліщук проінформувала про заходи, проведені в рамках місячника боротьби з амброзією полинолистою.

Про стан забезпечення медикаментами та харчуванням хворих в закладах охорони здоров’я доповідала заступник головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Первомайська центральна міська багатопрофільна лікарня» Світлана Щегленко.

Секретар міської ради Сергій Бондарчук розповів про відеоселекторну нараду під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Трайтлі, під час якої розглядалось питання про вжиття заходів щодо запобігання поширенню на території області коронавірусу COVID-19 та про використання цільових субвенцій з державного та обласного бюджетів.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко повідомила, що 4 вересня також відбувся відеоселектор з керівником СБУ Миколаївської області та директором Департаменту соціального захисту населення Миколаївської ОДА, під час якого розглядалось питання захисту персональної інформації.

Основними завданнями щодо виконання плану робіт на вересень 2020 року міський голова визначила виконання планових показників по наповненню бюджету міста, питання благоустрою міста та підготовку до Дня міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.