Відбулась щотижнева нарада при міському голові за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

Відбулась щотижнева нарада при міському голові за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради

31 серпня 2020 року відбулась щотижнева нарада при міському голові за участю заступників та начальників окремих управлінь та відділів виконавчих органів міської ради.

Міський голова Людмила Дромашко розпочала нараду з інформації про події минулого тижня. Йшлося про пленарне засідання чергової 108 сесії міської ради сьомого скликання, під час якого прийнято 22 рішення; а також про традиційну серпневу конференцію педагогів, під час якої присутніми проаналізована робота навчальних підструктур, ефективність реалізації державних стандартів, навчальних програм в нових карантинних умовах. На поточний тиждень заплановані наступні заходи: 31 серпня відбудеться засідання робочої групи щодо розроблення проєкту Стратегії розвитку Первомайської міської територіальної громади на період до 2027 року; цього ж дня буде проведено нараду з керівниками підприємств житлово-комунального господарства, а також позачергове засідання виконкому; 01 вересня – початок нового навчального року в освітніх закладах міста.

Нарада продовжилася обговоренням питань благоустрою міста. Зокрема йшлося про приведення територій прилеглих до навчальних закладів до належного стану; утримання власниками земельних ділянок та суб’єктами господарювання прилеглих територій в належному стані; необхідність проведення дератизації в мікрорайоні «Фрегат»; тощо.

Заступник головного лікаря КП «Первомайський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» В’ячеслав Письменюк доповів про стан захворюваності населення міста на ГРВІ та COVID-19.

Секретар міської ради Сергій Бондарчук проінформував посадовців про участь первомайської делегації у семінарі на тему «Стан місцевого самоврядування на сучасному етапі, перспективи та майбутнє. Громада. Район, регіон – повноваження, фінанси», який провів експерт з питань місцевого самоврядування та адміністративних реформ Юрій Ганущак 28 серпня у місті Миколаєві.

Заступник міського голови, начальник управління соціального захисту населення міської ради Ольга Колесніченко звернула увагу присутніх на інформаційні матеріали щодо місцевих виборів, які розміщено на сайті Асоціації Міст України в розділі «Місцеві вибори 2020: навчальні матеріали АМУ».

Основними завданнями на поточний тиждень визначено виконання планових показників по наповненню бюджету міста та питання благоустрою міста.

За результатами наради були надані доручення відповідальним посадовим особам місцевого самоврядування для відпрацювання в межах своїх повноважень.