Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

20 січня 2020 року під головуванням першого заступника міського голови, голови адміністративної комісії Олександра Кукурузи відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Під час засідання члени комісії розглянули 21 адміністративний протокол про правопорушення громадян, що мешкають на території міста. За результатом роботи комісії порушникам:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення правил у сфері благоустрою (спалювання опалого листя) винесено 10 постанов про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по статті 159 КУпАП стосовно порушення правил торгівлі на ринках, винесено 4 постанови про накладання адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по ст. 212-1 КУпАП стосовно несвоєчасної реєстрації народження дитини винесено по 1 постанові усне зауваження;

- по статті 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення, члени адміністративної комісії вирішили звільнити 3 порушників від адміністративної відповідальності і обмежитись усними зауваженнями. Прийняття рішення по 3 протоколам перенесено на чергове засідання комісії.

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій. Сподіваємось, що свідомість мешканців міста покращиться й правопорушників стане набагато менше. Тож, звертаємо увагу первомайців на Правила благоустрою міста Первомайська, які затверджені рішенням сесії Первомайської міської ради від 25.04.2019 року №13 (зі змінами від 25.07.2019р. №10), яких потрібно дотримуватись та з якими можна познайомитись за посиланням.