Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

Відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради

06 лютого 2020 року під головуванням заступника міського голови по комунальній власності, земельних відносинах та архітектурних питаннях Світлани Свідерко відбулось чергове засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті міської ради.

Під час засідання члени комісії розглянули 27 адміністративних протоколів про правопорушення громадян, що мешкають на території міста. За результатом роботи комісії порушникам:

- по статті 152 Кодексу України про адміністративне правопорушення (далі-КУпАП) стосовно порушення правил у сфері благоустрою винесено 3 постанови про накладення адміністративного стягнення у вигляді штрафу;

- по статті 22 КУпАП при малозначності вчиненого адміністративного правопорушення, члени адміністративної комісії вирішили звільнити 12 порушників від адміністративної відповідальності і обмежитись усними зауваженнями. Прийняття рішення по 12 протоколам перенесено на чергове засідання комісії.

На засіданні адміністративної комісії правопорушників було попереджено про недопущення вчинення в майбутньому протиправних дій.