Відбулось екстрене засідання міського голови, керівника РДА, а також керівників підприємств, критичної інфраструктури, правоохоронних органів та силових структур міста та району, профільних структурних підрозділів, військовослужбовців

Відбулось екстрене засідання міського голови, керівника РДА, а також керівників підприємств, критичної інфраструктури, правоохоронних органів та силових структур міста та району, профільних структурних підрозділів, військовослужбовців

24 лютого в Україні під час засідання РНБО було запроваджено воєнний стан по всій країні. Саме з цього приводу у Первомайську відбулось екстрене засідання міського голови Олега Демченка, керівника РДА Сергія Саковського, а також керівників підприємств, критичної інфраструктури, правоохоронних органів та силових структур міста та району, профільних структурних підрозділів, військовослужбовців.

Під час засідання очільники міста та району наголосили на тому, що потрібно в максимально сти-слі терміни закінчити процес щодо формування командування сил територіальної оборони ЗСУ, регіональних органів військового управління, бригад і батальйонів сил територіальної оборони з урахуванням рівня загроз в регіоні.

Усім підприємцям, головам старостинських округів та районних громад доручили всебічно сприя-ти військовослужбовцям та допомогти центру комплектування з призивом резервістів, що зара-ховані до оперативного резерву першої черги.

Представники правоохоронних органів та військовослужбовці повідомили, що усі стратегічно важливі об`єкти взяті під цілодобову озброєну охорону. Мародерства та самоуправства на тери-торії ввіреної їм території правоохоронці не допустять.

Очільник РДА зазначив, що в місті та районі може буде введена комендантська година відповідно до оголошеного воєнного стану в країні. На кордонах будуть встановлені блок пости, тим самим мінімалізують проникнення на територію Первомайської громади підозрілих осіб. Буде створе-но резерв палива для потреб військовослужбовців та комунального транспорту.

Міський голова Олег Демченко у свою чергу зазначив, що комунальні підприємства та державні структури у Первомайську переходять на режим роботи 24\7. Освітні заклади міста мають бути готовими та оснащені всім необхідним до прийняття евакуйованого населення. В черговий раз нагадав про приведення захисних споруд у відповідність в стислі терміни.

Крім цього, Олег Демченко запропонував правоохоронцям залучити до патрулювання міста та охорони стратегічно важливих об`єктів громадські угруповування, що існують в місті. Тим са-мим збільшити охоплення якомога більшої території патрульними.

Міський голова Первомайська закликає мешканців не піддаватися паніці та виважено ставитись до інформації, що поширюється в мережі Інтернет. Порадив слідкувати за офіційними каналами дер-жавних органів влади, а також Первомайської міської ради. Ситуація, що склалася в регіоні знахо-диться на особистому контролі керівників області, району та міста.